logo-samandehi

سئو یا بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو

سئو (SEO) که مخفف عبارت Search Engine Optimization یا بهینه سلزی برای موتورهای جستجو می باشد، عبارت است از مجموعه عملیاتی که در داخل و خارج یک وب سایت انجام می شود، تا وب سایت بتواند رتبه بهتری را در موتورهای جستجو کسب نماید. به عبارتی با استفاده از تکنیک های بهینه سازی وب سایت، کاربران اینترنت می توانند شما را سریعتر پیدا کنند.

بهینه سازی وب سایت یا سئو، امروزه به یک علم تبدیل شده است. شاید مهمترین خصوصیت طراحی یک سایت، ارتباط آن با موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو و بینگ باشد. به عبارت بهتر کاربران اینترنت، بدون بهینه سازی هیچ گاه نمی توانند به شما و سایتتان دسترسی داشته باشند، چرا که بیش از  85 درصد بازدیدهای یك سایت از موتورهای جستجو وارد می شوند.

 اگر سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو نداشته باشد، کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. بنابراین طراحی سایت هر چقدر حرفه ای و خوب باشد، به هیچ عنوان نمی تواند دلیلی بر زیادبودن بازدیدکنندگانتان باشد.

شرکت نرم افزاری آرتاپارس بر اساس آخرین تکنولوژیهای سئو و بر اساس آخرین سیاستگذاریها و جدیدترین الگوریتم موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو و بینگ می تواند در مدت زمان کوتاهی سایت شما را بر اساس کلملت کلیدی و اطلاعات موجود در سایتتان، سایت شما را به یک وب سایت پربازدید تبدیل کند.

از آنجایی که حدود 64 درصد کاربران اینترنت از گوگل برای جستجوی وب سایت استفاده می نمایند، و به عبارتی 64 درصد افرادی که وارد سایت شما می شوند، از طریق گوگل می باشد، برا شرکت نرم افزاری آرتاپارس با بهره گیری از تجربیات 15 ساله خود و تیم تخصصی سئو و بهینه سازی سایت، ادعا می کند که در سطح کشور جزو بهترین های بهینه سازی گوگلی و در سطح استان های خراسان و شهرستان مشهد، بی شک بهترین در زمینه بهینه سازی برای موتورهای جستجو من جمله گوگل می باشد.

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پشتیبانی: 3836 3890 051

مدیریت: 8080 3892 051

فروش: 8080 3893 051
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید