logo-samandehi

مراحل بعد از بهینه سازی

  • آمارگیری و گزارش گیری از سایت

کنترل و نظارت بر پیشرفت رتبه سایت، پس از انجام تمامی مراحل دهگانه فوق، همواره به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از نتیجه کارتان اطلاع حاصل کنید. یکی از این ابزارها pagerank.databot.nl است که می تواند رتبه گوگل سایت شما و همچنین رتبه سایت شما بر اساس کلمات کلیدی را بیابد.

  • کاربران را هدف قرار دهید

سعی کنید کارهایی که در وب سایتتان انجام می دهید، با هدف جذب کاربر باشد، نه جلب رضایت موتورهای جستجو. در واقع کاربران باعث می شوند تا سایت شما در رتبه بندی های بالاتر موتورهای جستجو قرار گیرد، بنابراین همواره سعی کنید کاربران مطالب سایت شما را دوست داشته باشند و آنها را به بقیه نیز پیشنهاد دهند. بنابراین صرف سئوسازی نمی تواند تضمین کننده موفقیت شما باشد.

  • بهینه سازی فرآیندی زمانبر است

کار شما به همین جا ختم نمی شود، شما علاوه بر اینکه باید مراحل دهگانه بهینه سازی سایت را رعایت نمایید، باید زمان زیادی را صرف بروز نگهداشتن مطالب و اطلاعات سایتتان کنید. از موقعی که شما سایتتان را با تمام خصوصیات دهگانه راه اندازی می کنید تا موقعی که موتورهای جستجو بتوانند اولین رتبه بندی را انجام دهند، حداقل سه ماه طول می کشد، همواره دقت کنید که قبل از شما، سایت های زیادی وجود داشته اند و بعد از شما نیز سایت های زیادی بوجود خواهند آمد که می توانند برتر از سایت شما باشند. بنابراین کنترل مداوم مطالب گفته شده، آمارگیری از سایت و جذب مخاطبین را سرلوحه کارخود قرارداده و صبر پیشه نمایید.

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پشتیبانی: 3836 3890 051

مدیریت: 8080 3892 051

فروش: 8080 3893 051
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید